top of page

Susipažinkime

Labas! Esame Adelė ir Donatas - šio nuostabaus projekto bendraįkūrėjai! Šis projektas - mūsų didžiausia išsipildžiusi svajonė. Tai ne tik nakvynės vieta, tai patirtis - kviečiame leistis į ją atvira širdimi! Na o trumpai, papasakosime nuo ko viskas prasidėjo... 

Taip kaip stipriai siekiame savo tikslų, tiek pat dėmesio reikėtų skirti ir poilsiui. 

Istorija prasidėjo dar 2021 metais. Abu perdegę nuo darbų ir intensyvaus gyvenimo ritmo, išėjome kūrybinių atostogų. Apsigyvenome sodyboje Dzūkijos miškuose - be savaime suprantamų patogumų - vandentiekio ar šildymo. Tik elektra, pečius ir šalia tekanti upė. Ir tame buvo begalo daug žavesio - tokie paprasti buitiniai sprendimai, kaip pašildyti vandenį ar sukapoti malkas - begalo įžemino, sugrąžino mus į vidinį balansą. Protas pailsėjo, nes buvo susikoncentravęs ties paprasta buitimi. 

 

Mūsų sociume gaji darymo kultūra - ką daryti, kad būti efektyviam, kaip kuo daugiau pasiekti. Viskas yra nuostabu, tik kartais pamirštame, jog taip kaip stipriai siekiame savo tikslų, tiek pat dėmesio reikėtų skirti ir poilsiui. Atsipalaiduoti, skirti laiko sau, pasikrauti savo energetinį resursą. Ir šiame nuostabiame, svajonių įgyvendinimo procese, kaip vertinga kartais sustoti - nuraminti protą, tiesiog pabūti su savimi ir gamta. 

 

Taip gimė pirmasis mūsų tipis - ir patys nesitikėjome, jog sulauksime tiek palaikymo! Supratome, jog žmonėms reikia tokių vietų - kur jie galėtų pabūti ramybėje, įsiklausyti į gamtos garsus ir tiesiog nusimti. Taip pat, šiais laikais ieškome unikalių patirčių, nuotykio - kažko, kas suteikia naujų emocijų ir gilesnių suvokimų apie gyvenimą. Ieškome to, kas praskaidrins mūsų rutiną. 

 

Šiandien projektas jau iššaugęs, subrendęs, turintis savo auditoriją. Čia gali pasirinkti net iš kelių nakvynės vietų - ir visos jos sukurtos remiantis mūsų pagrindinėmis vertybėmis. Privatumas, įsipareigojimas ir meilė gamtai. Tikimės, jog atvykus čia pajausi bent krislelį mūsų įdėtos energijos į šį projektą - gimusį iš širdies!

Nakvynės vietų pasirinkimas

Jurta Mėnulis
Tipis
Jurta Saulė