top of page

Rebefingas

Rebefingas - tai amerikietiška prana jogos forma, dar gali būti vadinamas giluminiu cirkuliaciniu kvėpavimu, dvasiniu kvėpavimu arba intuityviuoju kvėpavimu. Tai yra psichofizinė patirtis, kai įkvėpimas ir iškvėpimas yra sujungiami ir kūne aktyvuojasi vibracijos pojūtis. Vibracijos išjudina energiją, kuri teka per nervų ir cirkuliacinę sistemas, išvalydamos psichikos nešvarumus, įtampą ir likas iš kūno bei proto. Vibracijoms atslūgus apima vidinė ramybė.

 

Sesija uždaroma remiantis koučingo principais. 

Trukmė - iki 1.5 val.

Kaina - nuo 60 € | 2 asm.

293746104_426994262774187_4603780962335602013_n.jpg

Paleidžiame emocinę sankaupą

Rebefingo (giluminio sąmoningo kvėpavimo) metu mes pažadiname praną (gyvybinę energiją), Tai padeda paleisti susikaupusias emocijas, stresą, fizinę įtampą.

2

Visokeriopa fizinė nauda

Dauguma mūsų kvėpuojame paviršutiniškai. Sesijos metu išmokstame taisyklingo kvėpavimo principus. Po sesijos fizinis kūnas prisisotina deguonies, pramankštiname diafragmą, jaučiamės gyvybingesni. 

3

Vidinis balansas ir ramybė

Kvėpavimo metu, energija pasiekia net ir tas vietas, į kurias paprastu kasdieniu negiliu kvėpavimu, energija negali patekti. Pažadiname tas pasąmonės dalis, kurios buvo pamirštos. Todėl taip pagerėja ryšys tarp sąmonės ir pasąmonės. Išlaisviname išmintį iš tamsos. Po sesijos užplūsta vidinė ramybė, intuityvus žinojimas.

4

Būdingi pojūčiai

Kur po ilgo laiko pradeda tekėti gyvybynė energija, galimi nemalonūs pojūčiai: šaltis, mėšlungis, tetanija (paviršutinių raumenų sustingimas) - atsipalaidavus pojūčiai dingsta. Tai galime kontroliuoti kvėpavimu. 

Gali iškilti užspaustos emocijos, prisiminimai - pasąmonė siunčia tai, į ką turime atkreipti dėmesį.

1ds - 192.jpg

Susisiekime

+37069344052

Lapiland glamping_baltas_edited.png

Prisijunk prie mūsų sekėjų:

  • Instagram
  • Facebook
  • Linkedin

Dėkojame! Netrukus susisieksime!

bottom of page