top of page

Kakavos ceremonija

Kakava kilusi nuo pat Majų laikų. Buvo tikima, jog tai Dievų gėrimas. Džiaugiamės, jog šiuo augalu galime mėgautis ir šiandien - ne tik jo nuostabiomis fizinėmis, bet ir energetinėmis savybėmis. 

Ceremonijos metu ragaujame kakavą, supažindiname dalyvius su šiuo augalu ir leidžiamės į giliai atpalaiduojančią meditaciją. 

Trukmė - iki 1.5 val.

Kaina - nuo 60 € | 2 asm.

image00196.jpg

Padeda pasinerti į vidinį pasaulį

Yra sakoma, jog tai širdies ir vidinės intuicijos gėrimas. Kakava veikia mūsų širdies energetinį centrą - tai padeda susijungti su savo vidiniu pasauliu, pajusti bendrystę su aplinkiniais ir rasti atsakymus į mums rūpimus klausimus.

2

Tikra rūšinė ceremoninė kakava

Ragaujame pačios aukščiausios rūšies kakavą, kuri gaminama rankomis etiškuose ūkiose ir iki mūsų atkeliauja per labai trumpą tiekimo grandinę. Tai kitokia nei įprasta mums žinoma kakava. Joje yra pilna gamtos sukurta sudėtis - kakavos sviestas ir kakavos skaidulos. Joje taip pat kupina mums naudingų medžiagų (magnis, geležis, Omega-3, Omega-6 ir t.t.), kurios teigiamai veikia mūsų fizines bei protines veiklas. 

3

Atpalaiduojanti meditacija

Susipažinus ir paragavus kakavos, leidžiamės į gilią atpalaiduojančią meditaciją. Pasitelkdami kvėpavimo pratimus, paleidžiame emocinę sankaupą ir panyrame į gilią meditacinę būseną. Po praktikos jaučiamas gilaus poilsio efektas.

1ds - 192.jpg

Susisiekime

+37069344052

Lapiland glamping_baltas_edited.png

Prisijunk prie mūsų sekėjų:

  • Instagram
  • Facebook
  • Linkedin

Dėkojame! Netrukus susisieksime!

bottom of page